02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

автомобильные ключи и дубликаты в Киеве - изготовление и цены

Методи оплати
 • Готівковий розрахунок
 • Карта MasterCard/Visa
 • Privat24
 • Безготівковий розрахунок
 • PayPal
 • Накладений платіж

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Виготовлення автомобільних ключів

Ціна виготовлення автоключа

 

Вид ключа Ціна
Ключі для вітчизняного автомобіля без імобілайзера (ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ, УАЗ) 50–120 грн
Ключі для іноземних автомобілів без імобілайзера 50–200 грн
Ключі для вантажних автомобілів без імобілайзера 70–250 грн
Ключі для автомобілів з імобілайзером від 500 грн
Ключ-картка (Renault, Mazda) від 2500 грн
Ключ із кнопками центрального замку від 1600 грн
Ключ-рибка Мерседес договірна
Смарт-ключ (Toyota, Lexus, Mazda, Mitsubishi, BMW тощо) від 3000 грн

 

Діагностика

Перше що необхідно це провести діагностику автомобіля для виготовлення автомобільного ключа, оскільки кожна марка, а точніше кожен автомобіль має свою специфіку у виготовлення ключа.

Підготовка автомобільного ключа

Наступним етапом у виготовленні автомобільного ключа, сам ключ необхідно підготувати, вставити відповідний чіп, виготовити механічне жало, яке провертатиме замок запалювання.

Програмування автомобільного ключа

Ключовим етапом виготовлення ключа є програмування ключа спеціальним обладнанням для програмування автомобільних ключів з чіпом. Після цього етапу ви зможете завести ваш автомобіль і використовувати його за призначенням.

Програмування кнопок центрального замка

Якщо ваш ключ оснащений кнопками для відкриття центрального замка, їх також необхідно запрограмувати за допомогою спеціального обладнання.

 

Автомобільні ключі – невіддільна частина безпеки будь-якого автомобіля. Процес виготовлення дубліката автоключа – складний і високотехнологічний, але буває, що вони губляться або виходять з ладу. Така халепа може статися з будь-яким автовласником. Якщо така ситуація сталася з Вами, ми завжди зможемо допомогти!

 

Ремонт та виготовлення автомобільних ключів

– це основний напрямок нашого центру електроніки у Києві!

 

За 20 років роботи центр автоключів “KEY.kiev.ua” набув колосального досвіду, що дозволяє зробити ключ до будь-якого автомобіля.

Фахівці нашої майстерні зроблять дублікат автоключа будь-якого типу та будь-якої складності. Вони виготовляються на спеціальному устаткуванні та проходять кілька етапів тестів та перевірки якості. Ви на 100% отримаєте позитивний результат у вирішенні вашої проблеми.

Найбільше ми спеціалізуємося на виробництві дублікатів та ремонті ключів, які оснащені чіпом. Якщо ви повністю загубили автомобільні ключі, ми виготовляємо дублікат навіть без робочого екземпляра.

 

Основні типи автомобільного ключа

 1. З імобілайзером
 2. Без імобілайзера

Автомобілі, які не були оснащені імобілайзером, в основному випускалися до 1996 року, в цих моделях використовувалися звичайні ключі, які також не були оснащені імобілайзером, вартість виготовлення такого – менше ніж ключа з імобілайзером. Для того, щоб виготовити дублікат без імобілайзера, достатньо мати робочий екземпляр, який провертає замки. За допомогою робочої моделі ключа виготовляється дублікат.

Виготовлення дублікату – менш ніж 10 хвилин!

Изготовление автомобильных ключейПісля 1996 року і до сьогоднішнього часу практично всі автомобілі оснащуються імобілайзером, тому на виробництві з такими ключами встановлюється чіп, за допомогою якого дається допуск на запуск двигуна автомобіля. Виготовлення автоключів з імобілайзером набагато складніше, ніж звичайних. Для того, щоб виготовити такий ключ недостатньо зробити механічну частину, але і потрібно запрограмувати чіп.

Щоб виготовити авто-ключ з чіпом потрібна наявність автомобіля та робочого екземпляра. Процес виготовлення займає від 10 до 60 хвилин, залежно від складності програмування імобілайзера.

Автомобільні ключі з імобілайзером бувають:

 • з фіксованим кодом
 • з криптованим кодом
 • ключ на мікросхемі
 • інфрачервоний ключ тощо

Види ключів для авто

 

1. Звичайний з чіпом – зустрічається практично в кожній марці автомобіля.

2. Ключ із чіпом та кнопками центрального замку, схожий на попередній варіант

виготовлення автомобільного ключа з чіпом та кнопками центрального замку
3. Ключ-картка, що зустрічається в основному в автомобілях марки Renault, деяких авто Mazda і т.д. виготовлення ключа-картки для авто
4. “Смарт-ключ”, дуже поширений в автомобілі Lexus/Toyota після 2006 року, Mazda після 2011 року,
автомобілях BMW і т.д.
виготовлення дублікату smart-ключа іномарок

Щоб виготовити дублікат автомобільного ключа для іномарок та вітчизняних машин потрібні спеціальні знання в галузі автоелектроніки, досвід та навички у цій сфері.Зверніться до центру автомобільної електроніки KEY.kiev.ua – ми гарантуємо повну безпеку для вашого авто після ремонту ключа! На всі вироби дається РІК гарантії та 100% результат по виконаній роботі.