02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Ремонт замка запалювання автомобіля

zamena-i-remont-zamka-zazhiganiyaЗаклинило замок запалювання? Ключ погано повертається? Так, приємного мало, але подібні проблеми легко усунути. Достатньо звернутися до нашого сервісу та замовити ремонт замку.

Коли може знадобитися ремонт замка запалювання?

Ситуації, коли потрібний ремонт автомобільних замків, часто банальні. Наприклад, застряг ключ. Або заклинило замокzamena-lichinki-zamka-zazhiganiya запалювання. На перший погляд, можна вважати, що тут нічого не зробити і потрібно купувати новий замок. Але він коштує недешево, плюс ще потрібно платити за процедуру заміни. Втім, це не потрібно, оскільки тут вистачить простого ремонту. Коштує він недорого, виконується швидко, що робить його найкращим способом вирішення даної проблеми.

Серед найпоширеніших причин, коли потрібен ремонт автомобільних замків, можна відзначити такі:

 1. Ключ туго провертається. Проблема не критична, оскільки завести авто все одно виходить. Але завчасний ремонт допоможе уникнути остаточної несправності, позбавить вас зайвого головного болю і непотрібних витрат.
 2. Ключ підкушує при повороті. Такий «симптом» свідчить, що у замку зносилися пластини. Якщо з цим тягнути – замок заклинить, тому бажано якнайшвидше заїхати в сервіс.
 3. Ключ важко вставити. Може, в замку скупчився пил, може, він заіржавів. Для визначення причини виконується діагностика, а потім вживаються певні заходи.
 4. Замок заклинює. Тут безперечно потрібен ремонт замка запалювання. А додатково виконуються профілактичні роботи (для запобігання заклиненню в майбутньому).

На практиці критичні проблеми зустрічаються рідко. Найчастіше проводяться «косметичні роботи», коли майстри змінюють серцевину чи ремонтують личинку замка запалювання. Подібні послуги коштують недорого та виконуються досить швидко.

Які можуть виникнути проблеми з ремонтом замка запалювання?

Головна проблема у таких випадках – це зволікання. Тобто все залежить від власника авто. Якщо звертатися в автосервіс за перших ознак описаних вище ситуацій (ключ погано провертається, підкушує і т.д.) – жодних проблем не буде. Майстри проведуть діагностику, визначать причину і відразу її усунуть.

Якщо ж затягувати із цим – тоді передбачити наслідки складно. Можливо, доведеться ремонтувати ключ запалювання. А може, й міняти замок на новий. Чим довше чекати – тим гірше. У тому числі й у фінансовому плані, оскільки та ж заміна коштує дорожче за простий ремонт, плюс ще доведеться витрачатися на покупку нового замку.

Тому запам’ятайте раз і назавжди: проблемі простіше запобігти, ніж усунути її. Не чекайте, доки замок зламається остаточно, і ви не зможете навіть машину завести. Це завжди закінчується однаково: порушені плани, втрачений час, нерви і, звичайно, великі витрати на усунення несправності.

І ще один важливий момент: займатись самостійним ремонтом ми не рекомендуємо. Кожен має робити свою справу, правда? За відсутності відповідних навичок ви лише посилите проблему, що знову ж таки спричинить зайві витрати.

Ціни на ремонт замка запалювання автомобіля

Ремонт замку запалювання від 200 грн

 

Ремонт замка запалення у Києві

Вам потрібно відремонтувати замок в Києві? Тоді звертайтесь до нашого автосервісу!

Основні причини співпраці з нашою компанією Key Kiev:

 • працюємо з усіма марками автомобілів;
 • даємо гарантію на ремонтні роботи;
 • пропонуємо конкурентні ціни на послуги;
 • гарантуємо швидкі терміни виконання.

Якщо ви не можете через певні причини приїхати до нас (наприклад, заклинило замок) – тоді замовляйте виїзд фахівця. Майстер під’їде за вказаною вами адресою та вирішить проблему на місці. І заразом допоможе заощадити вам гроші, які довелося б витрачати на виклик евакуатора.

Яка вартість ремонту замка запалювання? Підсумкова сума озвучується кожному клієнту в індивідуальному порядку після проведення діагностики. Що стосується часу, то в середньому на усунення несправностей йде близько 30 хвилин.

Щоб уточнити всі ці моменти, зв’яжіться з нами телефоном у робочий час. Також у телефонному режимі можна проконсультуватися з менеджером, поставивши йому будь-які додаткові запитання.