02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Ремонт імобілайзера

Потрібен професійний ремонт імобілайзера? Звертайтесь до нас у сервіс! У нас працюють досвідчені майстри, які заudalenie-klchej-s-immobilajzera короткий термін допоможуть прошити ключ. І до того ж – за доступною ціною! А для забезпечення безпеки авто виконають видалення ключів авто, щоб запобігти угону на той випадок, якщо хтось їх знайде.

Особливості та принцип роботи імобілайзера

Імобілайзер – штатний пристрій, що встановлюється автовиробником. Блокує роботу двигуна при спробі завести його чужим ключем. Тим самим він запобігає ймовірності угону автомобіля.

Працює імобілайзер дуже просто. Якщо зловмисник спробує завести машину своїм ключем, то пристрій заблокує основні вузли:

 • запалювання;
 • стартер;
 • подачу палива.

У результаті автомобіль «глохне» і не заводиться.remont-immobilajzera

Існують і просунуті модифікації імобілайзера, які дозволяють зловмиснику завести двигун та трохи від’їхати. Але потім машина починає барахлити і глохне. Розрахунок зроблено на те, щоб викрадач опинився посеред дороги, на очах у десятка людей. У більшості випадків йому не залишиться нічого, як кинути автомобіль і втекти.

Словом, імобілайзер вважається ефективним протиугінним приладом. У разі його відсутності багато страхових компаній навіть відмовляють у страхуванні машини.

Втім, сигналізацію імобілайзер не замінює. Але він добре її доповнює. Якби в машині не було імобілайзера – то доки ви почуєте сигналізацію і зможете підбігти до машини, її можуть викрасти. А даний пристрій заблокує двигун і не дасть зловмиснику зрушити з місця.

Типи автомобільних імобілайзерів

Розрізняють 3 основні види автомобільних імобілайзерів:

 • Контактні. Керування здійснюється за допомогою ключа. Він вставляється в свердловину і прикладається до відповідної частини замка. Вважаються застарілими та доживають свій термін. Головний їхній мінус – зловмисники знають, де знаходиться такий імобілайзер.
 • Безконтактні. Керування імобілайзером здійснюється за допомогою брелока. У деяких випадках використовується спеціальна картка. Приймальна антена ховається під обшивку салону. Жодних пристроїв візуально не видно – і в цьому полягає головний плюс даного імобілайзера. Адже зловмисник не визначить, де він перебуває. Можливо, навіть подумає, що його в машині немає, і тоді при спробі викрадення на нього чекатиме «сюрприз».

Безконтактні імобілайзери поділяються на дві підкатегорії. До першої належать прилади малого радіуса дії. У середньому він становить до 10 см. Щоб завести машину з таким імобілайзером, треба сісти за кермо і піднести брелок до захованої антени. Недолік даних пристроїв полягає в тому, що будь-яка людина може подивитися, куди ви підносите брелок, щоб завести автомобіль, і зрозуміти орієнтовне розташування приладу.

До другої підкатегорії належать імобілайзери великого радіуса дії. У цьому випадку він становить 1–2 метри. Зрозуміло, що тут брелок не треба нікуди підносити. Система впізнає вас з будь-якої відстані – в межах радіусу дії.

Такі імобілайзери вважаються найнадійнішими, оскільки забезпечують високий рівень безпеки. Плюс кожен брелок є унікальним, а сигнали, що передаються до приладу – кодовані.

Ремонт імобілайзера в Key.kiev.ua

zamena-immobilajzeraЯкщо хочете замовити ремонт імобілайзера – звертайтесь до нашої компанії. Зробимо все швидко, якісно та за доступною ціною.

Ремонт імобілайзера передбачає видалення з пам’яті втраченого автоключа. Займає така процедура близько 10 хвилин.

Програмне видалення ключів виконується при:

 • втрати;
 • крадіжці;
 • купівлі бу машини.

У перших двох випадках видалення ключів авто необхідно, щоб запобігти запуску двигуна знайденим ключем. Особливо, якщо ви загубили його у своєму районі. Тому видалення загубленого ключа є обов’язковою послугою.

Також програмне видалення автомобільних ключів виконується і при покупці авто. Продавець може бути нечесним, тому краще перестрахуватися. Прошивка імобілайзера – послуга недорога, проте підвищує безпеку авто в рази.

Перепрошивка автомобільного чіпа ключа виконується у 2 етапи:

 • діагностика імобілайзера;
 • видалення загубленого ключа.

Іноді трапляється так, що загублений ключ знаходиться. В цьому випадку прошивка ключа не потрібна – достатньо виконати його прив’язку.

Вартість перепрошивки визначається на місці. Дізнатися попередню ціну і поставити запитання ви можете, зв’язавшись з нами за вказаними на сайті Key.kiev телефонами.