02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Виготовлення смарт ключів

Загубили ключі від машини? Чи випадково їх зламали? Ситуація неприємна, але вирішити її можна. Достатньо звернутися до нашого сервісу та замовити виготовлення смарт ключів. Через 20–30 хвилин нова зв’язка вже буде на руках.

Изготовление смарт ключей к авто

Що таке смарт-ключ?

Смарт ключ для авто істотно відрізняється від інших аналогів. Головна особливість полягає у його способі застосування.Smart ключи к автомобилям Щоб отримати доступ до машини, достатньо, щоб смарт ключ був у радіусі дії датчиків, які зчитують дані. Стандартним механічним способом відчиняти двері не потрібно.

Smart ключі сьогодні використовують різні автовиробники серед яких:

 • Тойота;
 • Мазда;
 • БМВ.

Також вони є у власників машин Range Rover, Jaguar, Dodge. Але у кожному випадку smart ключ має певну специфіку. І виготовляється він також по-різному. Тому складність та вартість виготовлення смарт ключів безпосередньо залежить від марки машини.

До очевидних переваг smart-ключа належать:

 • Зручність використання. Не доведеться постійно діставати ключ, адже він працює на відстані.
 • Стильний вигляд. Має унікальний дизайн та вигідно відрізняється від інших аналогів.
 • Простота обслуговування. Ймовірність зламу ключа мінімальна. І для його роботи достатньо періодично міняти батарейку (її вистачає на кілька років).

До недоліків належить лише складність виготовлення. Тому в офіційних представництвах смарт-ключ роблять близько 2 місяців. Але ви можете звернутися до нашого сервісу та отримати його через 20–30 хвилин.

Процес виготовлення смарт ключів

Виготовлення смарт ключів здійснюється у кілька етапів:

 • Діагностика На цьому етапі майстер вивчає особливості ключа та визначає вартість роботи.
 • Підбір чипа. Фахівець підбирає та вставляє відповідний чіп.
 • Програмування. Щоб машина розпізнала нові смарт ключі, їх треба запрограмувати. Робота виконується на спеціальному обладнанні. Після її завершення ключ може використовуватися за призначенням.

В середньому ця процедура займає 30 хвилин. Такий малий термін пояснюється тим, що у нас є заготовки smart-ключів до всіх марок автомобілів. Крім того, у штаті працюють досвідчені майстри, здатні виготовити модель будь-якої складності.

Навіщо робити дублікат смарт ключа?

Дублікат smart ключа – це гарантія постійного доступу до машини. Від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований. Ключі губляться, ламаються, їх можуть вкрасти. І у разі відсутності запасної копії ви залишитеся без машини.

Крім того, наявність дубліката суттєво спрощує роботу майстру. Адже по ньому виготовити нові ключі набагато простіше і процедура займає менше часу.

І найголовніше – дублікат допоможе заощадити ваші кошти. По-перше, виготовлення смарт ключа по дублікату коштує дешевше. По-друге, вам не доведеться викликати евакуатор, відчиняти двері або розбивати скло, потім міняти замки. А це робить кожен, хто втрачає ключі та не має запасних.

Тому виготовлення дублікату – це чудова можливість уникнути зайвих проблем. І нехтувати нею не варто.

Ціни на виготовлення Smart ключів

Марка авто Ціна
смарт ключ Toyota  від 3000 грн
смарт ключ Mazda
смарт ключ BMW
смарт ключ Range Rover
смарт ключ Jaguar
смарт ключ Dodge
смарт ключ Mitsubishi
смарт ключ Lexus

 

Виготовлення смарт ключів у Key.kiev.ua

Изготовление смарт ключейЯкщо вирішите купити новий смарт ключ або замовити виготовлення дубліката – звертайтесь до нашого сервісу в будь-який зручний час. 

Основні переваги співпраці з нами:

 • 100% якість;
 • оперативність (робимо smart ключі за пів години);
 • доступні розцінки (у 1,5–2 рази дешевші, ніж в офіційних представництвах).

Ви можете приїхати як за вказаною на сайті адресою, так і зв’язатися з менеджером телефоном. Поставити питання, що цікавлять, і уточнити деякі нюанси теж можна в телефонному режимі.