02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Заміна корпуса ключа авто

Будь-який механічний замок, дверний чи автомобільний, має секретну частину, завдяки якій відкрити його можна лише «рідним» ключем чи якісним дублікатом. Серед автовласників має попит процедура заміни секретності замку (перекодування), вона дозволяє уникнути заміни замку цілком, адаптувати старий замок під новий ключ.

Ремонт корпусів автомобільних ключів

Заміна корпуса автомобільного ключа необхідна в тому випадку, якщо ваш корпус зносився, або ви його пошкодили. Для того, щоб замінити корпус вам необхідно привезти ключ і ми вам зможемо підібрати точно таку ж оболонку, або ж таку, яка вам сподобається.

Налаштування секретності замків автомобіля

Секретний код механічного замка можна змінити, переналаштувати. Після такого налаштування секретності старим ключем відкрити замок вже не вдасться. Налаштування виконується під конкретний ключ так, щоб розташування пластин, дисків, пінів в личинці відповідало конфігурації цього ключа, положенню борозенок, сходинок. Оскільки в сучасних авто використовуються чіповані ключі, у разі їх втрати, крадіжки перекодувати механічну секретну частину замка недостатньо. Рекомендується для максимально надійного захисту від угону поєднати заміну секретності замка з процедурою видалення ключів із пам’яті імобілайзера. Навіть якщо злочинцеві вдасться провернути личинку, відкрити механічний замок за допомогою відмички, електронний код втраченого ключа не допоможе розблокувати протиугонну систему, авто не рушить з місця.

Коли необхідна заміна секретності замка:

Існує кілька причин, з яких автомобілісти звертаються до майстерень, СЦ із проханням замінити секрет замку:

 • найпоширеніша ситуація – ключ було втрачено, можливо, вкрадено. Цим ключем можуть користуватися зловмисники, щоб викрасти автомобіль. Щоб цього не сталося, варто виконати заміну секретності замків та змінити ключ;
 • на авто одним ключем відкривається 2 і більше механічних замків, один із замків ламається та підлягає заміні. Новий замок має інший секретний код, до нього знадобиться другий ключ. Щоб можна було, як і раніше, користуватися одним ключем, секретну частину переналаштовують, щоб секретність усіх замків була однаковою;
 • з самого початку секретні коди різних автомобільних замків не збігаються, а власник не хоче носити на зв’язці зайві ключі, плутатися в них. Як і у попередньому випадку, виконується заміна секретності, щоб усі замки відкривалися одним ключем.

ремонт корпуса ключа авто в киевеОсоблива ситуація – сильне зношування секретного механізму, внаслідок чого ключ заїдає, спрацьовує через раз. Якщо ключ теж зношений, є сенс замінити його і перекодувати секретний механізм. Якщо ж ключ у хорошому стані, здійснюється заміна старих, зношених секретних елементів на нові аналогічної форми. Оскільки перекодування при цьому не відбувається, таку процедуру правильніше назвати не заміною секретності, а відновленням секретного механізму.

Як відбувається заміна секретності авто замків

Послідовність дій при заміні секретності замку авто:

 • демонтаж замка у зборі (якщо без цього неможливо отримати доступ до личинки);
 • розбирання замку, вилучення (видавлювання) личинки із секретною частиною (у ряді випадків личинку можна витягти, не знімаючи замок цілком);
 • розбирання личинки, вилучення елементів, з яких складається механізм секретності (піни, рамки, диски);
 • встановлення на їх місця нового набору секретних елементів, перевірка якості збирання за допомогою ключа;
 • збирання замка, встановлення на місце.

Перекодувати секретний механізм одного замка можна за чверть години, якщо необхідна заміна секретності всіх замків, роботи займуть до години.

Ціни на заміну секретності замків

На вартість заміни секретності замка впливає його тип, клас секретності, а також складність доступу до личинки. За можливості вилучення личинки без демонтажу замка послуга обійдеться дешевше, необхідність демонтажних робіт підвищує вартість заміни секретності. У нашій компанії ціна на заміну секретності складає від 200 грн. за один замок. У разі втрати ключа ви можете додатково замовити виготовлення нового (нарізання жала, програмування чіпа, збирання), ця послуга оплачується окремо.

Фахівці з відновлення або заміни секретності замку використовують набори секретних елементів до різних типів замків, до яких входить більше сотні пінів, а в личинці одного замку їх, як правило, не більше десятка. Це дозволяє створювати велику кількість нових кодових комбінацій. Ми гарантуємо найвищий рівень секретності оновленого замку та повну сумісність із новим ключем. Звернувшись до нас для заміни секретності замку, ви можете не побоюватися ні викрадення із застосуванням вкраденого ключа, ні заїдань, заклинювання вашого ключа у замку.