02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Аварійне відкриття автомобіля

Термінове аварійне відкриття дверей авто

З такою ситуацією як аварійне відкриття автомобіля та замків авто, хоча б один раз стикалися практично всі власники автотранспорту, необхідність у цій послузі потрібна коли автомобільні замки заблокувалися і немає доступу до ключа, щоб їх відкрити. Екстрене відмикання автомобіля виконується за допомогою професійного обладнання.

Коли потрібне аварійне відкриття дверей авто?

Ця послуга може знадобитися будь-якому автовласнику. А коли – це вже залежить від ситуації. Найчастіше термінове аварійне відкриття автомобіля замовляють, якщо:

 1. Спрацював ЦЗ. Ключі від машини залишаються всередині, а потрапити до салону немає можливості. Це одна із найчастіших причин виклику наших фахівців.
 2. Розрядилася акумуляторна батарея. У цьому випадку відкрити машину за допомогою кнопок ЦЗ не вдасться. Єдиний вихід – викликати майстрів.
 3. Загублені ключі. Можливо, вони залишились всередині салону. Можливо, ви забули їх вдома або втратили десь по дорозі. У будь-якому випадку доводиться спочатку викликати фахівців для відкриття авто, а потім шукати ключі.
 4. Ви покинули салон, коли машина була у робочому стані. У такому випадку замки спрацьовують на закриття (в автоматичному режимі), оскільки ця опція передбачена у всіх сучасних авто.

Звісно, ситуації можуть бути й іншими. Але рішення у них завжди одне – виклик спеціалістів для термінового аварійного відкриття дверей авто.

Ціни на аварійне відкриття автомобіля

Аварійне відкриття автомобіля від 200 грн

Замовити аварійне відкриття автомобіля у Києві в нашій компанії!

Якщо так сталося, що вам потрібно терміново відчинити двері авто – звертайтесь до нашої компанії Key Kiev, ми допоможемо вирішити цю проблему. Причому за лічені хвилини.

Чому варто звертатися саме до нас:

 1. Досвідчені майстри. У нас у штаті працюють професіонали, які знають, як відкрити будь-який вид замку без подряпин. Марка, модель та рік випуску вашого авто не мають для них жодного значення.
 2. Сучасне обладнання. Для роботи застосовуються спеціальні пристрої, що роблять неможливими будь-які візуальні пошкодження. Це ми гарантуємо вам.
 3. Оперативне виконання. Всього 10 хвилин – і ви вже сидітимете за кермом вашої машини. Наче нічого й не сталося.

Займатися самодіяльністю ми не рекомендуємо. Звичайно, це ваша особиста справа, але будьте готові до того, що ви можете безрезультатно провозитися весь день, і зрештою лише подряпати фарбу або зламати замок. А це спричинить зайві витрати.

Тому, якщо хочете швидко та без пошкоджень потрапити за кермо машини – замовляйте термінове відкриття автомобіля у нашій компанії. Послуга коштує відносно недорого, натомість замість зайвого головного болю ви отримуєте гарантований результат за лічені хвилини.

Якщо ви хочете зробити термінове відкриття автомобіля при аварійних екстрених випадках – швидко, якісно і без пошкоджень: звертайтесь до нас і ми вам обов’язково допоможемо!