02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
 • Автоключи за 30 хвилин
 • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
 • 100% якість роботи
 • Цілий РІК гарантії

Вимкнення імобілайзера

Kak Otklyuchit ImmobilajzerВимкнення імобілайзера – завдання нетривіальне. Але виконувати його має фахівець. По-перше, існує безліч різновидів імобілайзерів, і кожен із них має свої особливості. По-друге, дана процедура вимагає зважених та осмислених дій, а простий обиватель мало що розуміє в даному приладі. До того ж вимикати імобілайзер можна лише у певних ситуаціях.

Коли потрібно вимикати імобілайзер?

Процедура вимкнення імобілайзера виконується у таких випадках:

 1. Втрата ключа. Зрозуміло, що без нього не вдасться завести двигун машини. Подібна проблема вирішується лише шляхом деактивації імобілайзера.
 2. Несправність окремих частин імобілайзера. Зазвичай ламається ЕБК, але іноді виходять з ладу й інші елементи. Зрозуміло, що несправність імобілайзера порушує роботу машини і його треба вимикати.
 3. Бажання запускати двигун авто дистанційно. Імобілайзер цьому заважає. І тут доводиться обирати: або вимикаєте імобілайзер, щоб запускати машину на відстані, або залишаєте його увімкненим і заводите авто по-старому.

Також імобілайзер не потрібен, якщо ваша машина не має цінності. Старі та дешеві моделі мають нульовий рейтинг та не цікавлять зловмисників. У подібних ситуаціях імобілайзер можна вимкнути (захист від угону вважається неактуальним).

Будова імобілайзера та робота з ним

Активація та деактивація імобілайзера доступна лише власнику машини. Адже цей прилад захищає транспортний засіб від угону.

Імобілайзер буває 2 видів:

 • контактний (вмикається та вимикається за допомогою ключа);
 • безконтактний (ховається під обшивкою салону та вмикається/вимикається ключем, виконаним у вигляді брелока або картки).

Найчастіше зустрічається останній варіант – тобто. безконтактний імобілайзер.Otklyuchenie Immobilajzera

За замовчуванням цей пристрій вимкнено. Налаштування імобілайзера проводиться або продавцем під час продажу або самим власником після покупки машини. У комплекті до авто йдуть 3 ключі: 2 з них – робочі, а третій (червоного кольору) – використовується для навчання системи.

Перевага використання імобілайзера очевидна: він захищає машину від угону. Причому прилад прихований від очей і невидимий навіть для викрадачів.

Наразі стали зустрічатися імобілайзери, які дозволяють зловмиснику від’їхати на невелику відстань. Потім прилад активується, машина глухне посеред дороги – і викрадачеві залишається тільки покинути її та тікати.

Алгоритм дії імобілайзера простий, він:

 • перекриває подачу палива;
 • вимикає живлення двигуна;
 • створює перешкоди у роботі КПП та ін.

Злам цього пристрою відбувається з різних причин, але за будь-якого розкладу через це блокується двигун. І розблокувати його можна лише шляхом деактивації імобілайзера. Робиться це різними методами:

 • кодова деактивація;
 • використання спецпристроїв та ПЗ;
 • встановлення емулятора.

Будь-який спосіб складний, тому має виконуватися професіоналом. Для простих обивателів існують способи обходу імобілайзера, за допомогою яких можна вирішити проблему:

 • Запасний ключ. Елементарний та недорогий спосіб (не доведеться купувати додаткове обладнання). Достатньо зафіксувати другий ключ під обшивкою панелі, у зоні дії імобілайзера. Це запобігає блокуванню системи.
 • Блок обходу, інтегрований у систему. Тут потрібно придбати протиугонку з вбудованим блоком обходу. Двигун заводиться системою автозапуску, коли вона отримає сигнал з брелока.
 • Додатковий блок обходу. Він має власний пульт ДК. За його допомогою спочатку вимикається імобілайзер, а потім заводиться машина. Цей блок постійно передає сигнали системі, наче ключ лежить поряд.

У цих обхідних методів один мінус – зниження рівня безпеки авто. Також можуть виникнути проблеми зі страховою компанією, якщо раптом викрадуть машину.

Вимкнення імобілайзера: за та проти

Деактивовувати імобілайзер небажано. Він захищає машину від угону, а після вимкнення цієї функції не буде. Відповідно, авто стане ласою метою для викрадачів.

Сенс вимкнення імобілайзера є лише в ситуаціях, що описані вище. Тобто, при втраті ключа або несправності приладу. Але вимкнення проводиться на якийсь час – щоб вирішити проблему. Потім імобілайзер знову активується та працює у колишньому режимі.

Щодо запуску машини в дистанційному режимі, то від цього краще відмовитися. Адже безпека важливіша за комфорт, чи не так?