02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
  • Автоключи за 30 хвилин
  • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
  • 100% якість роботи
  • Цілий РІК гарантії

Виготовлення смарт ключів Toyota та Lexus

Дублікати Smart-ключів на автомобілі Toyota та Lexus

Смарт ключ Lexus LS600 в КиевеАвтомобілі Toyota і Lexus – практично перші автомобілі, які були оснащені смарт ключами починаючи з 2006 року.

Система смарт-ключа Toyota і Lexus дуже зручна у використанні, для відкриття використовуються кнопки центрального замку або безключовий доступ якщо він встановлений в автомобілі, а для запуску двигуна достатньо, щоб ключ був у полі дії спеціальних датчиків, якщо так і є просто необхідно натиснути кнопку start, та автомобіль запущений.

Виготовлення смарт ключів на авто Toyota/Lexus не таке просте як використання переваг цієї системи. Для виготовлення смарт ключа на Toyota необхідно чітко знати всю інформацію про автомобіль, рік і місяць випуску, на який ринок випущений (тут три варіанти Європа, Америка, ОАЕ) і комплектацію автомобіля.

Тому дуже важливо мати професійні якості у сфері виготовлення ключів, і якщо буде обрано неправильну заготовку, ключ може працювати некоректно.

Смарт ключ на автомобиль ToyotaНаші майстри мають великий досвід у виробництві смарт ключів до автомобілів Toyota/Lexus, тому якщо ви звернетеся до нас, у вас не виникне жодних проблем зі смарт ключем, і наші майстри підберуть правильну заготовку ключа.

Етапи виготовлення смарт-ключа для авто Toyota/Lexus:

  1. Перше, що потрібно це правильно підібрати заготовку ключа, цей етап є найважливішим у всьому процесі виготовлення, при підборі заготовки необхідно враховувати всі нюанси (оскільки на одну і ту ж машину можуть бути ключі з різними додатковими функціями такими як кнопка відкриття багажника або ж кнопка паніки)
  2. Другим етапом у виробництві смарт ключа Toyota/Lexus є програмування самого смарт ключа на автомобілі, для цього ми використовуємо професійне обладнання для виготовлення ключів;
  3. Третім та останнім етапом є виготовлення аварійної механічної вставки, яка використовується для аварійного відкриття автомобіля, при повній розрядці акумулятора тощо. Всі ці етапи дуже важливі у виготовленні смарт ключа Toyota/Lexus, і не один з них не можна пропустити.

Звернувшись до нас, ви отримаєте абсолютно оригінальний дублікат смарт ключа на Toyota або Lexus всього за 10 хвилин, немає потреби чекати місяць, як пропонують офіційні дилери.