02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
  • Автоключи за 30 хвилин
  • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
  • 100% якість роботи
  • Цілий РІК гарантії

Синхронізація блоків на автомобілях BMW

Синхронізація блоків на автомобілях BMW

Однією з незручних проблем які можуть виникнути на автомобілях марки BMW є розсинхронізація блоків. Ця проблема зазвичай проявляється в тому, що стартер автомобіля крутить, але сам автомобіль не заводиться. Розсинхронізація блоків зазвичай відбувається в тому випадку, якщо власник BMW намагається завести автомобіль на підсадженому або взагалі сівшому акумуляторі.

Після такої спроби завести автомобіль часто-густо відбувається розсинхронізація блоків, і без вирішення цієї проблеми автомобіль неможливо завести. Всі спроби завести автомобіль завершаться невдачею, також є ймовірність при тривалих спробах вивести з ладу вузли автомобілів.

Розсинхронізація відбувається між блоком EWS та блоком двигуна у більш старих автомобілях, і блоком CAS та блоком двигуна у новіших авто цій марці.

Для того, щоб максимально швидко, якісно вирішити цю проблему, необхідний виїзд майстра до автомобіля, який зробить синхронізацію блоків з автомобілем.

Завдяки професіоналізму наших спеціалістів та спеціальному обладнанню синхронізація не займе більш ніж 10 хвилин. Що чудово заощадить ваш час та гроші.

Звернувшись відразу до наших фахівців, ви не пошкодуєте, оскільки робота буде виконана швидко і якісно.