02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
  • Автоключи за 30 хвилин
  • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
  • 100% якість роботи
  • Цілий РІК гарантії

Не заводять ключі після спроби викрадення на авто Toyota та Lexus

Не працюють ключі на автомобілях Toyota та Lexus після спроби викрадення.

Одним з найнеприємніших випадків, з яким може зіткнутися власник автомобіля марки Toyota або Lexus, це те, що автомобіль абсолютно не реагує на ключ, як смарт ключ або звичайний. А як правило це відбувалося після спроби викрадення автомобіля. І вже через якийсь час власник може помітити сліди відкриття авто, а також спробу викрадення автомобіля.

Як же це відбувається? – для початку зловмисники відкривають автомобіль, а потім вже незаконними методами намагаються викрасти автомобіль, і при спробі збивається прошивка рідних ключів, а все це відбувається при зміні даних у smart box автомобіля, що і є основною причиною відмови роботи ваших же ключів на самому автомобілі.

Що ми отримуємо? – господар автомобіля, нічого не підозрюючи, збираючись вранці їхати автомобілем, потрапляє в таку ситуацію, що його ключі абсолютно не реагують на автомобіль. І в автомобілях марки Toyota і Lexus це трапляється досить часто.

І як правило власники відразу ж звертаються до офіційного представника, на що отримують рекомендації щодо заміни абсолютно всіх замків, ключів та блоків які відповідають за ключі і ця процедура коштує не менше 20 тис. грн.

У нашому центрі виготовлення автомобільних ключів ми маємо величезний досвід у вирішенні таких проблем, і допоможемо вам вирішити вашу проблему всього за 30 хвилин і сума буде набагато меншою, ніж у офіційного представника.

Яке вирішення цієї проблеми?

– виїзд до автомобіля;

– зняття блоку;

– відновлення даних;

– додавання рідних ключів (а також видалення інших, якщо зловмисники встигли їх записати);

В кінці із своїх не робочих ключів від Toyota і Lexus, ви отримуєте абсолютно справні. Усі функції автомобіля працюватимуть як і раніше.

Звертайтеся в наш центр з проблемою ключів Toyota і Lexus, що не працюють, і ви заощадите свій час і гроші.