02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
  • Автоключи за 30 хвилин
  • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
  • 100% якість роботи
  • Цілий РІК гарантії

Купівля автомобіля з одним ключем

І ось настав той момент, коли пішохід стає автомобілістом, радість описати словами неможливо, довгоочікуваний момент покупки свого авто. Вибір автомобілів величезний, цінова політика є прийнятною, і от ви вирішили купити автомобіль. Перевірили його на станції, все начебто чудово. Але є один маленький нюанс, на який людина може не звернути увагу. При покупці автомобіля, старий власник вам віддав один ключ, хоча при продажі має бути обов’язково два ключі.

І от ви стали власником авто, їздите на своєму автомобілі, радієте новій покупці, і абсолютно забули, що у вас лише один ключ. Але відразу залишається маленький аспект який може вирости в проблему.

Основні проблеми покупки авто з одним ключем:

  • При втраті ключа, у вас не залишається дубліката і виготовлення буде дорожче.
  • Ймовірність того, що у когось залишився другий ключ, і він може ним спокійно скористатися.

Купівля авто з одним ключем не завжди несе в собі такі ризики, але краще відразу убезпечити себе і не зволікати з дублікатом. Після виготовлення дубліката ви будете впевнені в тому, що у вас є запасний ключ, який може виручити вас в непростий момент. А також при виготовленні ми можемо видалити ключі, які вам не дали. Це буде гарантією того, що ваша машина залишиться при вас і нікуди не поїде.

Звертайтеся до нашого центру виготовлення ключів, вирішимо вашу проблему за 10 хвилин.