02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
  • Автоключи за 30 хвилин
  • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
  • 100% якість роботи
  • Цілий РІК гарантії

Ключ рибка Мерседес

Автомобілі марки Mercedes, починаючи з 1997, почали оснащувати електронними ключами, більш відомими як ключ рибка Мерседес. Ці ключі отримали таку назву завдяки своїй формі. Ключ рибка Мерседес не має механічного жала для повороту замка запалювання, оскільки ці автомобілі також оснащені електронним замком запалювання.

Виготовлення ключа рибки Мерседес досить-таки непросте заняття, тому що весь процес виготовлення трудомісткий і вимагає лише професійних знань у галузі автомобільних ключів.

Процес виготовлення ключа-рибки Мерседес:

– зняття замка запалювання (EZS);

– читання даних замка;

– калькуляція ключа;

– програмування ключа;

– встановлення назад замка;

– адаптація ключа;

Цю складну роботу ми зможемо виконати лише за 30 хвилин.

Большая рыбка Мерседес

На цьому фото зображено перший ключ рибки Мерседес, яким оснащувалися ці автомобілі, більш відомі як «Велика рибка Мерседес». Ці ключі використовувалися до 2002 року, і дуже часто виходить, що ці ключі виходять з ладу (найчастіше через знос плати, оскільки цим ключам в середньому по 12–16 років).

Маленькая рыбка Мерседес

Наступним поколінням ключів Мерседес, це «Маленька чорна рибка Мерседес», ці ключі від попередніх відрізняються якіснішим виготовленням, а також ремонт цих ключів виконати набагато простіше, навіть зараз ми практикуємо виготовлення такого виду ключа рибки Мерседес за бажанням клієнта.

Хромированная рыбка

Зараз випускають хромований ключ Мерседес, який особливо вирізняється чудовою якістю, а також стильним виглядом, ці ключі випускають і досі в автомобілях Мерседес, найчастіше ми виготовляємо такий вид ключа рибки.

Після 2009 року автомобілі Мерседес оснащуються системою безключового доступу, відповідно і ключі також мають цю функцію, виготовлення ключів такого виду є найскладнішими.

Також ключі Mercedes мали кілька візуальних відмінностей в автомобілях Mercedes Vito, Sprinter, КУБІК, але функціональні особливості залишаються такими ж як і у всіх ключах.