02222, г. Киев,
проспект Маяковского 15
Схема проїзду
E-mail: office@key.kiev.ua

центр ремонта ключей автомобилей и электроники

Чому ми
  • Автоключи за 30 хвилин
  • Ціна на 30-50% дешевше ніж у дилера
  • 100% якість роботи
  • Цілий РІК гарантії

Чіп для автозапуску

Єдиним і головним призначенням чіпа для автозапуску є автозапуск двигуна автомобіля. Автозапуск – це така система, яка дає можливість завести двигун автомобіля за допомогою спеціальної сигналізації, дуже зручна функція в холодну пору року, щоб прогріти автомобіль досить лише натиснути спеціальну кнопку на брелоку сигналізації. Але є один нюанс в установці автозапуску на сучасні автомобілі, а все тому, що всі автомобілі оснащені імобілайзером, і тільки після дозволу цієї системи можна зробити запуск двигуна.

У системі автозапуску є блок, куди встановлюється чіп, який зв’язується з імобілайзером, і дає дозвіл на запуск.

Виготовлення чіпа для автозапуску дуже схоже на процес виготовлення автомобільного ключа, але в цьому випадку немає потреби виготовляти повноцінний ключ, достатньо запрограмувати чіп, який встановлюється в цю систему.

Чому краще зробити виготовлення тільки чіпа для автозапуску, а не повноцінного ключа?

– вартість чіпа буде меншою за ключ;

– при несанкціонованому доступі до автомобіля, чіп не дозволить здійснити запуск двигуна;

Чіп для автозапуску можна виготовити для 90% автомобілів з імобілайзером, але є 10% машин у яких для встановлення автозапуску, можна використовувати повноцінний ключ, одним з таких автомобілів є Toyota/Lexus які оснащені системою без ключового доступу, для таких автомобілів потрібно робити повноцінний смарт ключ Toyota (також для цих автомобілів можна поставити штатну систему автозапуску).

Якщо вам необхідно виготовити чіп автозапуску, звертайтесь до нас, ми вас проконсультуємо та підкажемо найправильніше рішення саме для вашого автомобіля.